wystawa fotograficzna

Z przyjemnością informujemy, że w piątek 27 lutego 2009 r. o godz. 18.00 w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbyło się otwarcie wystawy czasowej "Ziemia łomżyńska w obiektywie Zbigniewa Biernackiego".

Zbigniew Biernacki – ur. 8 marca 1959 r. w Łomży. Z wykształcenia – pedagog specjalny.
Na co dzień pracuje z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w Warsztacie Terapii Zajęciowej
w Marianowie.

Fotografią interesuje się od szkoły podstawowej. Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiał pod okiem Pana Tadeusza Dudo w kole fotograficznym w Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży. Fotografuje ludzi, miejsca, zdarzenia, przyrodę, ale najchętniej krajobrazy nadnarwiańskie, gdyż większość dzieciństwa oraz lata młodzieńcze spędził w dzielnicy Rybaki oraz w Siemieniu, skąd pochodzą jego dziadkowie i rodzice. Traktuje fotografowanie jako hobby i formę spędzania wolnego czasu. Ulubionym aparatem jest lustrzanka marki Canon.
Obecnie Z. Biernacki pracuje nad cyklem zdjęć poświęconym ludziom niepełnosprawnym oraz przygotowuje materiały o florze i faunie w dolinie Narwi.

wystawa fotograficzna wystawa fotograficzna wystawa fotograficzna wystawa fotograficzna