Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2010

W dniu 5 lipca w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbył się koncert inaugurujący XVII Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo- Łomża.
Zgromadzona publiczność tego popołudnia miała okazję wysłuchać najpiękniejszych utworów Fryderyka Chopina w wykonaniu wirtuoza fortepianu profesora Bogdana Kułakowskiego - rektora Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Zabrzmiały mazurki, polonezy i walce oraz najpiękniejsze pieśni kompozytora w wykonaniu Katarzyny Rzymskiej, Jacka Szymańskiego i Michała Błońskiego.
Wśród gości przybyłych na koncert znaleźli się m.in. Poseł na Sejm RP - Lech Antoni Kołakowski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego - Jacek Piorunek oraz Starosta Łomżyński Krzysztof Kozicki, który oficjalnie otworzył siedemnastą edycję Festiwalu.

otwarcie02.mini otwarcie05.mini otwarcie06.mini otwarcie07.mini otwarcie03.mini otwarcie04.mini