fot

W dniu 2 stycznia 2020 r. w Drozdowie uczczono 81. rocznicę śmierci Romana Dmowskiego. W Kościele Parafialnym pw. Św. Jakuba Apostoła odbyła się Msza Święta odprawiana przez ks. proboszcza Aleksandra Suchockiego oraz O. Jana Andrzeja Bońkowskiego.

W trakcie tegorocznych uroczystości przy tablicy pamiątkowej wmurowanej w fasadę Muzeum Przyrody – Dworu Lutosławskich w Drozdowie wieńce złożyli m.in. poseł na Sejm RP Lech Antoni Kołakowski, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś, Wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Maria Dziekońska, Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski, Profesor Krzysztof Sychowicz reprezentujący Instytut Pamięci Narodowej oraz działacze i członkowie organizacji i stowarzyszeń społecznych. W uroczystościach udział wzięło ok. 50 osób.

• fot