Pokrzywa1

Fundacja Sztuk i Dialogu oraz Muzeum Przyrody w Drozdowie zapraszają na wystawę pokonkursową oraz uroczystość rozdania nagród w konkursie plastycznym na komiks

„Pokrzywa – niedoceniany przyjaciel”

środa, 22 czerwca 2016, godz. 11.00, siedziba Muzeum Przyrody w Drozdowie, ul. Główna 38, 18-421 Piątnica.

Lista osób nagrodzonych w konkursie plastycznym na komiks

Pokrzywa – niedoceniany przyjaciel”

szkoły podstawowe kl. I-III

Nagrody

  1. Marek Borowski SP nr 4 w Łomży, opiekun Małgorzata Kuczewska, Katarzyna Sobuta

  2. Anna Modzelewska, kl. III, ROK w Łomży, nauczyciel Justyna Kryszpin – Żmuda

  3. Aleksandra Kosewicz kl. I, SP 10 Łomża, nauczyciel Edyta Dembska, Małgorzata Listowska

  4. Kamila Bałazy, kl. I, SP 10 Łomża, nauczyciel Edyta Dembska, Małgorzata Listowska

  5. Julia Michalak, kl. I, SP nr 6, Ostrołęka, opiekun Anna Ochenkowska

Wyróżnienia:

1. Natalia Etorowicz, kl. I, SP 10 Łomża, nauczyciel Edyta Dembska, Małgorzata Listowska

2. Maja Barańska kl. I, SP nr 6, Ostrołęka, opiekun Anna Ochenkowska

Prace zakwalifikowane na wystawę:

  1. Julia Tomaszewska kl. I, Nowodworski Ośrodek Kultury, opiekun Małgorzata Omelańczuk-Pawluk

  2. Nikonezja Armo 8 lat, ROK w Łomży, nauczyciel Justyna Kryszpin – Żmuda

  3. Gabriela Mierzejewska, kl. I, SP nr 6, Ostrołęka, opiekun Anna Ochenkowska

  4. Kamila Żukowska kl. III, Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach, opiekun Olga Zalewska

  5. Amelia Truszkowska kl. III, Szkoła Podstawowa w Rakowie-Boginiach, opiekun Olga Zalewska

  6. Julia Mierzejewska – kl. III „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna szkoła Podstawowa w Ostrołęce, placówka o charakterze specjalnym, nauczyciel: Małgorzata Szafrańska

  7. Wiktoria Ciborowska – kl. III „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna szkoła Podstawowa w Ostrołęce, placówka o charakterze specjalnym, nauczyciel: Małgorzata Szafrańska

szkoły podstawowe kl. IV-VI

Nagrody:

  1. Małgorzata Modzelewska, kl. V SP 9 w Łomży, nauczyciel Agnieszka Wysocka

  2. Amelia Wądołowska, lat11, MDK DŚT w Łomży, opiekun Ewa Bielak

  3. Szymon Świerszcz, lat 11, MDK DŚT w Łomży, opiekun Ewa Bielak

  4. Amelia Krupa, kl. IV, SP nr 6, Ostrołęka, opiekun Anna Ochenkowska

  5. Mateusz Greszta - kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku, nauczyciel: Marta Dobrzyńska

Wyróżnienia:

1. Aleksander Jankowski – kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z OddziałamiIntegracyjnymi w Pułtusku, nauczyciel: Marta Dobrzyńska

2. Maja Przestrzelska, lat 12, ROK w Łomży, nauczyciel Justyna Kryszpin – Żmuda

Prace zakwalifikowane na wystawę:

1. Ernest Jeż - kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku, nauczyciel: Marta Dobrzyńska

2. Magdalena Śniegocka - kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku, nauczyciel: Marta Dobrzyńska

  1. Natalia Orłowska – kl. V, Szkoła Podstawowa w Drozdowie, nauczyciel Mariola Hermanowska

  2. Kinga Karwowska – kl. VI , Szkoła Podstawowa w Drozdowie, nauczyciel Mariola Hermanowska

  1. Kacper Żmuda lat12, SP 10 w Łomży, nauczyciel M. Kisiel

  2. Mikołaj Prusiński, SP w Łęgu Starościńskim, nauczyciel Mariola Kruczyk

  3. Aleksandra Nalewajk, SP w Łęgu Starościńskim, nauczyciel Mariola Kruczyk

gimnazja

Nagrody:

  1. Pola Grzech 14 lat, Nowogród, opiekun Izabela Grzech – Grand Prix!

  2. Julia Kozłowska, lat15, MDK DŚT w Łomży, opiekun Ewa Bielak

  3. Katarzyna Lipińska, PG 1 w Łomży, nauczyciel Krystyna Kamińska

  4. Klaudia Korytkowska, PG 1 w Łomży, nauczyciel Krystyna Kamińska

Prace zakwalifikowane na wystawę:

  1. Justyna Chojnowska, PG 1 w Łomży, nauczyciel Krystyna Kamińska

  2. Zofia Horoszko, PG 1 w Łomży, nauczyciel Krystyna Kamińska

  3. Magdalena Jankowska, PG 1 w Łomży, nauczyciel Krystyna Kamińska

licea

Nagrody:

  1. Małgorzata Tercjak – Akademickie Państwowe Liceum Ogólnokształcące przy PWSIiP w Łomży, nauczyciel Marta Kisiel

  2. Linowska Natalia, Bursa Szkolna nr 1 w Łomży, opiekun Hanna Żłobińska

Prace oceniała Komisja konkursowa w składzie:

Anna Bureś

Teresa Grużewska

Ewa Skłodowska

Katarzyna Swoińska

Gratulujemy osobom nagrodzonym!

Wszystkim dzieciom uczestniczącym w Konkursie dziękujemy za chęci, pracę i pomysłowość, życzymy przyjemności w odkrywaniu tajemnic przyrody. Dziękujemy także nauczycielom i opiekunom, którzy wykazali się zaangażowaniem i wspierali młodych artystów.

Uwaga!

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia na uroczystość rozdania nagród, z podaniem liczby osób – uczniów, nauczycieli i opiekunów, do 17 czerwca 2016 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 86 219-20-81.

Nagrody nie będą przesyłane pocztą.

Zrealizowano w ramach projektu „Dzień ziół Narwiańskich” dofinansowanego ze środków

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku i Starostwa Powiatowego w Łomży

Logo Powiatu Lomzynskiego Podlaskie logo

 

Additional information